MICROSOFT 365

Desktop admin

Jsou koncová zařízení, desktopy, notebooky, tablety a mobily vaší hlavní činností? Nasazujete operační systémy, aplikace, jejich aktualizace, řešíte konfiguraci a zabezpečení koncových zařízení? Pak neváhejte a zúčastněte se tohoto tracku!

Cena pro jednoho účastníka je 4 000 Kč bez DPH.

OBJEDNAT
Obsah tracku
1 2 3 4
1. den kurzu - Především bezpečně

Základem bezpečné práce v moderní organizaci je identita uživatele. Seznámíte se s tím, co vše se skrývá pod pojmem identita a co znamená hybridní identita v reálném světě. Nejspíše znáte Active Directory, ale jak zajistit synchronizaci s cloudovou variantou - Azure Active Directory? Jak zajistit vícefázové ověření? Jak zajistit aktualizaci atributů uživatelů či členství ve skupinách?

Level: 200 - 300

 

Témata:
  • Hybridní identita (základy technologií)
  • Active Directory, Azure Active Directory
1 2 3 4
2. den kurzu - Jak to udržet pod kontrolou?

Jak skvělé je mít zabezpečené prostředí. Ale jak jej udržet v provozu, aniž bych jako administrátor ztratil přehled a trávil v práci přesčas? Dozajista jste již slyšeli o zkratce MDM, víte, co vše se pod ní skrývá? Není to pouze o správě mobilních zařízení, ale také o zajištění bezpečnosti aplikací, o datech, která uživatelé na nejenom mobilních zařízeních zpracovávají. Uživatel v dnešní době může pro svou práci zvolit jakékoliv zařízení, zjistěte, jak můžete snadno řídit a kontrolovat zařízení s Windows 10, Apple iOS a Google Android. Jak doručit pravidla, která budou odpovídat potřebám organizace, jak zajistit, že uživatel má k dispozici správné aplikace.

Level: 200 - 300

Témata:
  • MDM / W10 / iOS / Android
1 2 3 4
3. den kurzu - Jak prostředí zprovoznit?

Windows 10 na koncových zařízeních snadno a rychle? Proč ne. Poznáte, jaké nástroje, postupy a principy máte k dispozici při nasazení a správě Windows 10 na počítačích. Od principů BYOD (Bring Your Own Device), kdy je snadné zprovoznit zakoupený počítač v obchodě, přes využití nástrojů z rodiny System Center pro automatizaci opakovaných úkolů spojených se správou počítačů - nasazení OS, jeho aktualizace, doručení a aktualizace aplikací, nasazení konfiguračních a bezpečnostních pravidel až po inventarizaci prostředí. Pokud ještě v organizaci nevyužíváte Windows 10, neváhejte! Zjistěte, jaké jsou možnosti, které usnadní přechod na Windows 10.

Level: 200 - 300

Témata:
  • Autopilot
  • SCCM
  • Desktop Analytics
1 2 3 4
4. den kurzu - Superbezpečné zařízení

Pokud již máte prostředí pod kontrolou, zabezpečeny identity uživatelů, zbývá poslední - podívat se na bezpečnost organizace jako celku. Víte, jaké možnosti skrývá Microsoft Advanced Threat Analytics? Použití na Windows a Mac OS je samozřejmostí. V dnešní době klasický antivirus již přestává stačit a signál, který škodlivý kód může snadno identifikovat, není složité zachytit. Také celkový pohled na úroveň zabezpečení cloudových služeb se zdá složitý. Poznejte Secure Score, který pomáhá v rychlé orientaci, ve kterých částech tenantu může být bezpečnost snadno zlepšena.

Level: 200 - 300

Témata:
  • MSFT ATP (WDATP/AATP/MacOS)
  • Security Baselines
  • Cond Access
  • Secure Score
OBJEDNEJTE SI KURZ MICROSOFT 365

Desktop admin

Cena pro jednoho účastníka je 4 000 Kč bez DPH.

Výběr kurzu
Vybraný termín a lokalita
Mám předběžný zájem o případný nový termín v roce 2020 v Praze
4 dny | 2020
Mám předběžný zájem o případný nový termín v roce 2020 v Bratislavě
4 dny | 2020
Výběr účastníků kurzu
[+] Přidat účastníka
VYBERTE SI JINOU ROLI

Microsoft Akademie je rozdělena na Azure akademii a Microsoft 365 akademii.
Vyberte si track vhodný přesně pro vaši roli.

PŘEHLED ROLÍ
PARTNEŘI