Microsoft Akademie: Chystáme druhé kolo! Startujeme v létě 2020

Microsoft Akademie je exkluzivní vzdělávací program zaměřený na moderní cloudové služby a hybridní prostředí. Chystáme pro vás další sérii kurzů a seminářů! Více info již brzy!

ČO VÁM AKADÉMIA PONÚKA
Specializaci šitou na míru

Unikátní rozdělení komplexní problematiky podle jednotlivých pracovních rolí v organizaci, zajišťuje, že se dozvíte přesně to, co je pro vás důležité. Pro každou roli máme sérii 4 povinných navazujících jednodenních školení kombinovaných s praktickými hands-on laby.

Špičkoví odborníci

Na přípravě obsahu akademie se podíleli konzultanti a profesionálové se zkušenostmi z reálných projektů jako jsou například IT specialisté ze společností GOPAS nebo KPCS. Školení vedou špičkoví odborníci jako například Vladimír Mužný s Markem Chmelem, kteří mají titul Microsoft Most Valuable Professional Data Platform a zároveň jsou autory publikací SQL Server Administrator’s Guide a Hands-On Data Science with SQL Server 2017.

Vouchery na certifikační zkoušku

Exkluzivně pro členy Microsoft akademie, kteří budou mít zájem, máme připraveny vouchery na certifikační zkoušku. Stačí jen v průzkumu spokojenosti v Microsoft Teams (které jsme pro účastníky akademie založili) vyplnit, o jakou certifikaci máte zajem. Poradíme vám, jak se připravit na certifikaci a která další školení doporučujeme. Získáte tak jasnou kariérní roadmapu jak se stát expertem v dané oblasti.

Microsoft Teams

Můžete se zapojit do profesní sociální sítě v Microsoft Teams. Získáte tak informační platformu, ve které můžete s dalšími studenty z vašeho tracku sdílet znalosti a hledat řešení. Budete tedy řešit jen skutečně to, co vás opravdu zajímá.

E-brochure

Získáte přednostně elektronickou brožuru na Microsoft 365 a Azure, včetně krátkých demo videí a demo scriptu.

Speciální ceny

Zvýhodněné ceny seminářů a autorizovaných kurzů i v dalším kole Akademie!